Arşiv

Arşiv için Haziran, 2009

Hasta SMS teşekkürleri,

Sevgili okurlar bir hekim için ne kadar değerli olduğunu bilemezsiniz.. Hastamdan aldığım yorum direkt aktarıyorum…

Hasta 1:

Bugün dışarı çıktım, almam gereken resmi birkaç belge vardı. İlk defa kupkuru ellerimle imza attım. İlk defa ıslatmadan kağıtlara dokundum ve insanlarla tokalaştım. Gerçekten müthiş ve çok garip bir duygu.. Teşekkür ederim.

İmza

Klipsli ETS yapılan bir hasta

Hasta 2:

slm Hocam artık eski halimden eser yok. Yüzüm terlemeden sıcak basması olmadan kızarıp bozarmadan toplum içinde grevimi yapıp telefonlarala konuşabiliyorum. Çok güzel duyguymuş gerçekten, hayata yeniden tutundum. ilk günlerde sırt bölgemde terleme vardı artık oda yok. saygılarımla hocam.

 

Varmı bir hekim için bundan daha büyük bir duygu mutluluk.. Ben teşekkür ederim bana tattırdığınız duygular için…

Op.Dr.İlhan Akaslan

Hasta Katkıları , , , , ,

Sempatik Aktif Hastalar

Sevgili okurlar birçok yorum okuyorum, görüyorum ki biz hekimlerin ile hastalar arasıdan alınacak çok yol var.. İletişim içinde olmamız gerekiyor..

Hiperhidrozlu veya yüz kızarması olan sempatik hipeaktifler, bu tablo bir şekilde sizleri rahatsız ediyor. Bu hastalar genellikle genç dinamik canlı heyecanlı insanlardır.. İstiyorlar ki hayatı tümüyle kucaklasınlar. Bakıyorlar ki bu aşırı aktivite bir noktada onları durdurmuş, gitmek istedikleri noktalara ellerini uzatamaz yüzlerini gösteremez olmuşlardır.. Eğitim ve iş başarıları düşmüştür..

Bu yapıdaki gençler veya kendini genç hissedenler şiddetle tavsiyemiz amaliyatı  ilk planda düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Ameliyat öncesi birçok tedavi yolunu denemiş veya irdelemiş olmanızı tavisiye ediyorum. Devamını Oku

Aşırı Terleme , , ,

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.