Ana Hat: (+90) 532-343-9989
Asistan: +90-544-343-9989
Sabit hat: +90-212-659-2994

Koltuk Altı Terlemesi

 • Tanım

  Koltuk altı terlemesi el terlemesi hastalarından daha fazla oranda rastlanmaktadır. Koltuk altı ter bezleri hem erkin hem apokrin ter bezlerini barındırmaktadır. Sıcak duyarlılığı daha fazladır. Duygusal terleme de olabilmektedir. El terlemesi hastaları gibi sosyal hijyen açısından rahatsızlık vermektedir. Gömlek veya tişört koltuk altı bölümleri bir elin avucundan daha fazla büyüklükte terleyebilmektedir. Koltuk altından sızan ter kemere kadar indiği görülebilmektedir.

 • Giysilerdeki Tuz Birikimi

  Ter tıbbi terim ile gerektiğinde  mikro-böbrektir. Bu terimi daha önce duymamış olabilirsiniz garip de gelebilir. Fizyolojik olarak böbreğin yaptığı ileri böbrek yapamadığı veya yeterli gelmediği zaman yapma yeteneğine sahiptir. Ter kandaki serum sıvısının karakterine benzer. % 0.9 tuz konsantrasyonundadır. Terimizi tattığımız zaman tuzlu olduğunu hissederiz. Bazı kişilerde bu tuzluluk daha fazla olabilir ve ter kuruduğu zaman giysilere tuz birikintilerine neden olabilir. Gayet normaldir. Olmaması da anormal değildir. Kişiden kişiye değişiklik gösterir.

 • Gallstones

  Integer non vehicula tellus, vel ultrices lacus. Pellentesque commodo turpis in sollicitudin aliquam. Integer rhoncus elementum eleifend. Suspendisse ut scelerisque neque. Sed vel ipsum sapien. Proin pellentesque volutpat metus, non sollicitudin augue.

  Chief: Flat M.D
  Addmision Hours: 6 a.m – 8 p.m
  Max Number Of Patients: 10
  Flor: 1

Services Provided

Radiofrequency Ablation

Phasellus vel diam eleifend, tempor libero ac, gravida metus. Nam in est et mauris hendrerit dictum ut vitae enim. Duis velit tellus, bibendum ac sodales at, placerat vel eros. Pellentesque aliquam libero quis convallis pulvinar.

Colonoscopy

Cras congue urna purus, sit amet pharetra nisi pulvinar at. Pellentesque pharetra eu leo id posuere. Sed ultricies sem ut enim consequat, eget pharetra orci laoreet. Sed arcu ligula, rhoncus a justo in, volutpat consequat nisi.

Ücretlendirme